KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11755087
nr 1175 5087
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1980. 21x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:36:58
250 kr
300 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann